Na Stoku

Sikorskiego 20A

Naszym celem było stworzenie wyjątkowej przestrzeni, dla dzieci i rodziców wyczulonych na estetykę i dobry styl. Ogromną zaletę stanowi fakt, iż budynek znajduje się na parterze i będzie przystosowany również pod dzieci z dysfunkcją lub niepełnosprawnością. Każda sala została zaprojektowana tak, by dziecko miało jak największy komfort, a rodzice pewność, że ich pociechy znajdują się w bezpiecznym miejscu, w którym wszystko wykracza poza ogólnie przyjęte standardy. Dysponujemy salą wielofunkcyjną z urządzeniami do zajęć z elementami integracji sensorycznej i rehabilitacji. Dodatkowym atutem jest zewnętrzny, ogrodzony, nowoczesny blisko 200 metrowy plac zabaw. W budynku jest zamontowany nowoczesny monitoring, w każdej sali znajdują się urządzenia do oczyszczania powietrza, zainstalowany jest także filtr wody.

Spersonalizowana opieka

W ramach czesnego zapewniamy:

D9_pp-min

W naszej formule:

Jedynym kosztem dla rodzica jest czesne. W ramach stałej miesięcznej opłaty zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, pomoce, podręczniki, artykuły higieny osobistej, zajęcia dodatkowe, bilety wstępu, koszty transportu itp.

Za pomocą dedykowanej aplikacji zarządzacie Państwo wszystkimi elementami logistycznymi związanymi z uczęszczaniem dziecka do naszej placówki.