IDEA

Zapraszamy do nowego integracyjnego przedszkola w Kielcach. Dzieciaki.pl to nowy wymiar edukacji przedszkolnej w naszym mieście. Na powierzchni ponad 500m2 powstało supernowoczesne, przyjazne dzieciom i rodzicom, przytulne miejsce, gdzie każdy mały człowiek odnajdzie to wszystko czego potrzebuje do prawidłowego, pełnego harmonii, szczęścia i zdrowia, rozwoju. Przedszkole, które powstaje z pasji i miłości do dzieci, przedszkole, które zna potrzeby naszych najmłodszych, także tych z dysfunkcją i niepełnosprawnością. Miejsce, gdzie dziecko może realizować się, bawić i uczyć w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, pod opieką wykwalifikowanej kadry.

BUDYNEK

Naszym celem było stworzenie wyjątkowej przestrzeni, dla dzieci i rodziców wyczulonych na estetykę i dobry styl. Dlatego zatrudniliśmy najlepszych specjalistów i doświadczonych w materii przedszkolnej projektantów, których zadaniem było zaaranżowanie istniejącego budynku, w sposób jak najbardziej odpowiadający potrzebom dzieci. Ogromną zaletę stanowi fakt, iż budynek znajduje się na parterze i będzie przystosowany również pod dzieci z dysfunkcją lub niepełnosprawnością. Każda sala została zaprojektowana tak, by dziecko miało jak największy komfort, a rodzice pewność, że ich pociechy znajdują się w bezpiecznym miejscu, w którym wszystko wykracza poza ogólnie przyjęte standardy. Dysponujemy salą wielofunkcyjną z urządzeniami do zajęć z elementami integracji sensorycznej i rehabilitacji. Dodatkowym atutem jest zewnętrzny, ogrodzony, nowoczesny blisko 200 metrowy plac zabaw. W budynku jest zamontowany nowoczesny monitoring, w każdej sali znajdują się urządzenia do oczyszczania powietrza, zainstalowany jest także filtr wody.

KADRA

Skompletowaliśmy kadrę przedszkolną w oparciu o jak najwyższe wymagania. Każda osoba, która została zatrudniona w naszej placówce, poza posiadanym wykształceniem pedagogicznym, posiada niezwykle istotne doświadczenie zawodowe w pracy z najmłodszymi. Naszym nauczycielom zapewniamy możliwość dokształcania zawodowego, organizując profilowane kursy i szkolenia. Warunki jakie chcemy stworzyć naszej kadrze mają być możliwie najlepsze, gdyż tylko w najlepszych miejscach mogą pracować najlepsi specjaliści. W przedszkolu na pełny etat zatrudniamy psychologa, logopedę i fizjoterapeutę by jak najlepiej reagować na potrzeby naszych podopiecznych.

DZIECIAKI.PL

Oczywiście, nawet najpiękniejsze i najbardziej funkcjonalne przedszkole byłoby tylko budynkiem gdyby nie dzieci, które stanowią duszę naszego przedsięwzięcia. Każde dziecko jest skarbem, indywidualnością, którą trzeba odpowiednio pielęgnować. Chcemy i wiemy, jak zrobić, by każdy dzień w naszej placówce był dla dziecka radością a dla rodzica niezbędnym komfortem.
Przedszkole to miejsce do zabawy ale przede wszystkim nauki. Proponujemy zrównoważoną edukację, opierającą się o sprawdzone systemy pracy z najmłodszymi. Dzieciaki.pl to przedszkole które powstaje z myślą o przyszłości naszych pociech. Nie profilujemy naszej placówki nazywając ją przedszkolem językowym, artystyczno-językowym, muzycznym czy sportowym. W naszej placówce Dziecko ma jak najlepiej przygotować się do życia w dzisiejszym świecie, nazwijmy je w cudzysłowie “przedszkolem życiowym”. Niezbędne w tym są języki obce, przede wszystkim język angielski. Stawiamy na rozwijanie wyobraźni, wspieranie samodzielnego, twórczego myślenia, ruch, muzykę, sztukę. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie dzieci będą odkrywać swoje pasje i talenty, będą miały możliwość wszechstronnego poznania świata. W oparciu o nasze założenia starannie wybraliśmy, wartościowe zajęcia odpowiednie na tym etapie życia dziecka, które prowadzone są przez najlepszych specjalistów.

ŻYWIENIE

Jesteśmy tak jak państwo rodzicami, nasze dzieci będą uczęszczały do przedszkola razem z Waszymi, dlatego wiemy jak ważne jest odpowiednie żywienie. Ma być smacznie zdrowo, higienicznie i ekologicznie. Nawiązując do tematyki: nie zjedliśmy wszystkich rozumów, toteż kwestię żywienia opracowujemy wspólnie z doświadczonym dietetykiem, w oparciu o państwa sugestie uwagi i indywidualne zalecenia żywieniowe.

RODZICE

To Państwo wybieracie przedszkole dla tej najważniejszej dla Was małej osoby i z Wami właśnie chcemy stworzyć to niesamowite miejsce. Zapewnimy warunki do tego byście aktywnie mogli uczestniczyć w życiu placówki. Wspólnie z Wami pragniemy zadbać o prawidłowy rozwój Waszych dzieci. Istniejemy od października 2017 roku i przez ten czas zdążyliśmy już wypracować dobrą opinię, cały czas słuchamy tego mówicie i wspólnie staramy się by dzieciaki.pl były najlepszym przedszkolem dla Waszych pociech.